PROFESIONALI JOJIMO STOVYKLA VAIKAMS JAU ŠIĄ VASARĄ!

Ilgai brandinę idėją, jau kelerius metus iš eilės kviečiame jūsų vaikus į PROFESIONALIĄ JOJIMO STOVYKLĄ.

Programoje, ne tik linksmybės, maudynės ir žygis su žirgais, teorinės paskaitėlės apie žirgų priežiūrą, saugų elgesį su šiais gyvūnais bei žirginį sportą, bet ir vaikų socialinių emocinių kompetencijų ugdymas (vaikai bus mokomi mąstyti kūrybiškai, konstruktyviai spręsti problemas bei bendradarbiauti su kolegomis). Stovyklą ves licencijuotos jojimo trenerės Gabrielė Mateikaitė ir Ugnė Zalieckienė. Trenerės turi ilgametę darbo su žirgais bei vaikų ir suaugusiųjų mokymo joti bei žirginio sporto patirtį. Tai daugkartinės Lietuvos ištvermės jojimo čempionės, daugybės tarpautinių varžybų nugalėtojos ir prizininkės, Europos čempionato dalyvės. Stovyklą vainikuos fotosesija su žirgais bei parodomosios varžybos tėveliams – estafečių rungtis.
Kiekvienos dienos programoje numatyta po vieną teorinį ir du praktinius jojimo užsiėmimus bei papildomos edukacinės veiklos, ekskursija.

Vaikai bus apgyvendinti kaimo turizmo sodyboje „Vytauto kaimas“ (www.vytautokaimas.lt), numatomas maitinimas 4 kartus per dieną.

Gali dalyvauti tik vaikai (8-16 metų amžiaus), pateikę sveikatos pažymą bei draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Kaina – 350 Eur/asm.

Stovyklos pamainos:
Birželio 21-25 d.
Liepos 5-9 d.
Liepos 26-30 d.
Rugpjūčio 23-27 d.
Būtina išankstinė registracija likus mažiausiai dviems savaitėms iki pamainos pradžios.

Preliminariai registracijai reikia atsiųsti el. laišką ugnemateikaite@gmail.com, tuomet supažindinsime su išsamia programa ir kitomis sąlygomis.
Daugiau informacijos tel. +370 612 99096.

LAISVALAIKIO PRALEIDIMUI

Proginės fotosesijos gamtoje su žirgais

Individualios ir grupinės jojimo pamokos

Treniravimas ištvermės jojimui

Pažintinės išvykos raitomis individualiai suderintu maršrutu

Dovanų kuponai jūsų pasirinktai sumai

PASLAUGOS PRIVATIEMS ŽIRGAMS

Žirgų laikymas, priežiūra ir treniravimas ištvermės jojimui

Jums pageidaujant, padėsime surasti ir įsigyti / parduoti / mainyti sportinį arba turizmui skirtą žirgą, kurį treniruosime ir paruošime ištvermės jojimo varžyboms arba maloniam pasijodinėjimui.

KAINYNAS

25 €
Žirgo nuoma* (1 val.)
100 €
Abonimentinis mok.** (5 val.)
350 €
Gardo nuoma*** (mėn.)
40 €
Fotosesija su žirgais**** (val.)

* nuolat prižiūrint instruktoriui

** taikomas jojant ne rečiau nei kartą per savaitę, esant pageidavimui, be papildomo mokesčio, mokome pasiruošti žirgą jojimui (išvalyti, pabalnoti)

*** į kainą įeina: gardas, kraikas ir gardo tvarkymas, pašarai, žirgo šėrimas ir minimali priežiūra (išvedimas į levadą)

**** į kainą įeina: žirgo nuoma, instruktoriaus pagalba bei žirgo pristatymas į fotosesijos vietą – itin vaizdingą, kalvotą paežerę

TAIKOME NUOLAIDAS GRUPĖMS!

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA!

PROFESIONALI JOJIMO STOVYKLA VAIKAMS JAU ŠIĄ VASARĄ!

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration