Projektas „Pažink save ir kaimynus ant žirgo”

Esi Trakų rajono gyventojas?

Ieškai naujų laisvalaikio praleidimo formų?

Domina profesinės karjeros galimybės žirgininkystės sektoriuje?

Įgyvendiname projektą, kurio pagrindinis tikslas – įvairinti Trakų rajono jaunimo užimtumą, populiarinant žirginį sportą, tad kviečiame tave registruotis nemokamam trijų renginių ciklui:

1. 2019.04.5-8 teorinis užsiėmimas (pristatysime žirginį sportą, supažindinsime su saugaus elgesio prie žirgų taisyklėmis bei profesinėmis galimybėmis šiame sektoriuje)
2. 2019.04.19-22 jojimo pradžiamokslis (kiekvienas dalyvis turės individualią jojimo pamoką, kurios metu tikėtina susivoks ar ši sporto šaka yra jam/jai)
3. 2019.05.3-6 žygis pro Trakų rajono apylinkes (visi kartu, skatindami bendruomeniškumą, megzdami naudingus kontaktus su artimais ir tolimais kaimynais, keliausime į žygį gamtoje. Žygiuosime ne tik raitomis, bet ir pėsčiomis bei riedėsime vežimaičiu).

Būtina išankstinė registracija el. paštu ugnemateikaite@gmail.com, nurodant dalyvių vardus pavardes, registruotos gyv. vietos adresą bei trumpai aprašant dalyvių sąsajas su žirgais (tekę joti ar ne, galbūt jau turite jojimo pagrindus, galbūt turite baimių ir pan.). Labai skatintinas dalyvavimas šeimomis. Renginių laikas bus patikslintas užsiregistravusiems el. paštu.

Daugiau informacijos tel.: +370 612 99 096, projekto vadovė – Ugnė Zalieckienė.`

Veiklos vykdomos įgyvendinant projektą “Pažink save ir kaimynus ant žirgo”, finansuotą per VVG pagal LEADER programą.

 

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration