Ilgai planavome ir pagaliau įgyvendinome seminarą – „Ištvermės jojimas. Pradžiamokslis“

Ilgai planavome ir pagaliau įgyvendinome seminarą – „Ištvermės jojimas. Pradžiamokslis“.

Seminaro tikslinė auditorija: pradedantys žirgininkai/ pradedantys propaguoti ištvermę žirgininkai.

Tai dienos trukmės teorinis-praktinis seminaras.

Seminaras apimė žirgo ištvermės jojimui pasirinkimo, ištvermės jojimo žirgų laikymo ir priežiūros sąlygas, tinkamo inventoriaus parinkimo, treniravimo metodikų apžvalgą, pasirengimą varžyboms.

Seminaro lektorės: Gabrielė Mateikaitė ir Ugnė Zalieckienė – daugiametės Lietuvos ištvermės jojimo reitingų lyderės, daugkartinės LR čempionės, tarptautinių varžybų nugalėtojos ir prizininkės, Lietuvos išvermės jojimo raitelių reitingų vaikų ir jaunių grupių lyderių trenerės, skaičiuojančios dvidešimties darbo metų su žirgais patirtį.

Dėkojam žingeidiems ir norintiems tobulėti, tik tokių žmonių jėga ištvermės jojimas gali „augti“. Tikimės, kad nenuvylėm ir įgytos žinios bus panaudotos sėkmingai.

Kviečiame susisiekti tuos, kurie planuoja dalyvauti praktiniame seminare su nuosavu ar mūsų žirgu. Labai preliminariai renginys planuojamas apie kovo 27-31 d, dėl netinkamų oro sąlygų gali nusikelti į balandžio pradžią.

123

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration